Суперсила: Стратегія й надія: допомогти дітям та мотивувати команду.
Що головне в роботі: Реальна допомога дітям та їхнім батькам у покращенні якості життя, підтримка та створення максимально ефективних процесів в МЦРН. Разом з командою я створюю умови, де діти отримують якісну реабілітацію незалежно від складності діагнозу. Моя місія — забезпечення безперебійної роботи медичних процесів, що допомагають досягати найкращих результатів реабілітації. Для мене важливо не лише дбати про здоров’я дитини, а й допомагати батькам знаходити внутрішню силу та впевненість на цьому шляху.
У вільний час я люблю читати медичну літературу та вивчати новітні підходи до управління медичними закладами. Також люблю подорожувати та відкривати для себе нові країни й культури. Ніколи не зупинятися — це мій життєвий принцип, і я вірю, що завдяки наполегливості можна досягти найкращих результатів.
Освіта:
-Військово-медичний факультет при Саратовському медичному інституті;
-Національна академія державного управління при Президентові України, 2006 рік;
-Університет економіки та управління, магістр державного управління, 2009 рік;
-Кандидат наук з державного управління;
-Заслужений працівник охорони здоров'я України (2012 рік).
Напрямки діяльності:
-Управління медичними процесами в центрі;
-Підтримка та консультування батьків;
-Координація лікувально-реабілітаційних програм;
-Організація роботи мультидисциплінарної команди;
-Покращення якості та ефективності реабілітаційних процесів;
-Стратегічний розвиток медичного напрямку МЦРН.
Запрошуємо на знайомство в МЦРН 🙂
Від батьків:
- Ігор Афанасієвич — справжній професіонал і лідер. Його компетентність і увага до деталей одразу викликають довіру. Завжди готовий вислухати та знайти найкраще рішення для кожної дитини. Його підтримка і чіткі рекомендації допомогли нам зрозуміти, як краще піклуватися про нашого малюка.
- Дякуємо пану Ігорю за його професіоналізм і людяність. Він завжди знаходить час для кожної сім’ї, навіть коли графік насичений. Ігор дуже доступно пояснює складні речі, і після спілкування з ним ми завжди відчуваємо спокій і впевненість у майбутньому нашої дитини.
- «Завжди приємно спілкуватися та отримати багато корисних порад і інформацію. Дуже добра та розумна людина.